DOPRAVA

Pri nákupe nad 40 € je doprava po celom Slovensku ZADARMO. Pre Objednávky do 40 € stojí doprava od 3 €, záleží na vami zvolenému typu dopravy.

Vašu objednávku spracujeme do 24 hodín. Potom Vám bude zásielka doručená za 2 až 3 pracovné dni. Viac info ohľadom objednávky obdržíte prostredníctvom vášho e-mailu.

Najskôr od nás obdržíte e-mail s potvrdením, že sme spracovali Vašu objednávku. O presnom termíne a čase doručenia objednávky Vás informuje dopravca expresné balíkové služby SPS alebo Packeta . My Vám pošleme prostredníctvom e-mailu číslo zásielky a Vy si môžete na stránkach dopravcu zistiť, kde sa Vaša zásielka nachádza. V deň doručenia zásielky Vás dopravca informuje na Vami zvolené telefónne číslo.

Pri objednávke ste vyplnili telefónne číslo , na ktoré vás budeme kontaktovať ohľadom stavu Vašej objednávky prostredníctvom SMS správy. Ďalej Vás na toto telefónne číslo bude v deň doručenia zásielky kontaktovať Vaša dopravná služba (PPL, Packeta), ako telefonicky, tak aj cez SMS správu. V prípade, že Vás dopravná služba nezastihne v deň , alebo čas doručenia na Vašu adrese, pošle Vám SMS správu s presnou adresou , kde si budete veľmi zásielku osobne vyzdvihnúť. Zásielka na Vás vždy bude čakať na najbližšom výdajnom mieste Vašej doručovacej adresy.

V prípade, že zásielku doručuje SPS môžete zásielku sledovať tu. Na tomto odkaze zadajte číslo zásielky, ktoré sme Vám zaslali e-mailom.

V prípade, že zásielku doručuje Packeta môžete zásielku sledovať tu. Na tomto odkaze zadajte číslo zásielky, ktoré sme Vám zaslali e-mailom.

Áno, môžete. Termín a adresu dodania si môžete zmeniť na stránkach dopravcu.

REKLAMÁCIA A VRÁTENIE

Pokiaľ vám prišiel produkt poškodený, prejdite do reklamácie a vrátenia. Postupujte podľa návodu v sekcii vrátenie poškodeného tovaru.

Nič sa nedeje, tovar môžete bezplatne vrátiť a my vám pošleme správne, podľa vašej pôvodnej objednávky. Prejdite do vrátenia a reklamácie a postupujte podľa návodu v sekcii vrátenie nesprávneho tovaru.

Áno, môžete. V tomto prípade musíte najskôr vrátiť pôvodnú položku, my vám vrátime peniaze a potom urobiť novú objednávku. Prejdite do vrátenia a reklamácie a postupujte podľa návodu v sekcii výmena tovaru za iný kus .

Pokiaľ nie ste spokojní s produktom, môžete ho vrátiť v zákonnej lehote do 30 dní. V tomto prípade prejdite do reklamácie a vrátenia a postupujte podľa návodu v sekcii vrátenie - odstúpenie od zmluvy .

MÁTE INÉ OTÁZKY?

Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára alebo na adrese: info@nadarceky.eu