Objavte hĺbky vesmíru s 5. generáciou domáceho planetária s funkciou meteoritu

Milovníci vesmíru a hviezdnych nocí, máme pre vás fantastickú novinku! Práve vyšla 5. generácia nášho domáceho planetária, ktorá prináša ešte ostrejšiu projekciu a nové vzrušujúce funkcie, ktoré vás zavedú do nepreskúmaných kútov vesmíru. Predstavujeme vám jedinečný zážitok z pohodlia vášho domova - s naším novým planetáriom sa budete cítiť, ako by ste boli skutočne medzi hviezdami.

Vylepšená projekcia a kvalita

Nová generácia domáceho planetária ponúka vylepšené funkcie a oveľa ostrejšiu projekciu vďaka 13 kazetám obsahujúcim snímky v 4K kvalite. Tieto kazety sa jednoducho zasúvajú do priehradky projektora a umožňujú vám vybrať si zo širokej škály galaxií, vesmírnych telies a ďalších fascinujúcich tém. Či už sa zaujímate o hmloviny, planéty alebo vzdialené galaxie, naše planetárium vám poskytne neuveriteľne detailný a realistický pohľad na vesmír.

Unikátna funkcia meteoritu

Jednou z najzaujímavejších noviniek je funkcia simulácie meteoritu. Tento režim vás úplne pohltí a prinesie vám zážitok, ako by ste skutočne pozorovali meteorit na nočnej oblohe. Táto funkcia je skvelým doplnkom pre všetkých nadšencov do astronómie, ktorí chcú zažiť niečo naozaj jedinečné.

Rôzne režimy a rýchlosti

Planetárium taktiež ponúka dve rýchlosti rotácie projektovanej snímky, čo vám umožní prispôsobiť si zážitok podľa vašich preferencií. Či už preferujete pomalú, relaxačnú rotáciu alebo rýchlejší, dynamickejší pohľad na vesmír, naše planetárium vám poskytne presne to, čo hľadáte.

Ambientné osvetlenie

Ďalšou úžasnou funkciou je ambientné osvetlenie s 8 rôznymi režimami. Toto osvetlenie vám umožní vytvoriť tú správnu atmosféru pre váš vesmírny zážitok. Či už si chcete len oddýchnuť po dlhom dni, alebo sa ponoriť do hlbokého vesmíru, ambientné osvetlenie vám pomôže vytvoriť ideálne prostredie.

Ideálne pre každú príležitosť

Naše nové domáce planetárium je perfektným doplnkom pre rodinné večery, vzdelávacie aktivity alebo jednoducho na relaxáciu pod hviezdami. Je tiež skvelým darčekom pre všetky vekové kategórie - od detí fascinovaných vesmírom po dospelých, ktorí si chcú užiť chvíle pokoja a pohody.

Záver

Táto 5. generácia domáceho planetária s funkciou meteoritu je revolučným krokom vpred v oblasti domácich projekčných zariadení. S ostrejšími snímkami, novými funkciami a flexibilnými režimami projekcie a osvetlenia prináša zážitok, ktorý ste doteraz nemali možnosť zažiť. Pridajte sa k nám a objavte kúzlo vesmíru z pohodlia vášho domova. Navštívte náš e-shop a kúpte si svoj vlastný kúsok vesmíru ešte dnes!